Архівний відділ

Архівний відділ

 

Начальник відділу: Коваль Алла Анатоліївна

 

Адреса для листування: вул. Шевченка, 100, м. Олександрія, Кіровоградська область, 28000

 

e-mail: arxiv_orda@ukr.net

тел.: 

 

Спеціаліст — Єрух Євгенія Станіславівна                                              

Архіваріус — Зуєва Ольга Анатоліївна                                                 


Головні спеціалісти, які працюють на віддалених робочих місцях:

КОЧЕРГА Олена Романівна (096) 061 21 20

Котєльнікова Олена Володимирівна (067) 134 77 58

 

Оновлено Перелік типових документів

Архівний відділ Олександрійської районної військової адміністрації інформує що, з ініціативи Державної архівної служби України продовжують вноситися зміни до нормативно–правових актів, які мають на меті покращити ведення діловодства державними та приватними установами.

Наказом Міністерства юстиції України від 4 січня 2024 року №40/5 були внесені зміни до наказу міністерства від 12 квітня 2012 року № 578/5 «Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій із зазначенням строків зберігання документів». Зміни внесені з метою приведення нормативно-правового акта у відповідність до Конвенції про права осіб з інвалідністю, Цивільного, Земельного та Податкового кодексів України, законів України «Про офіційну статистику» та «Про електронні довірчі послуги».

В зв’язку з цим, доводимо до відома керівників установ, підприємств та організацій усих форм власності, інформацію щодо необхідності внесення змін до зведених номенклатур справ та їх повторного розгляду на засіданнях експертних комісій установ.

Зміни до Переліку типових документів переважно стосуються зберігання документів, пов’язаних із фінансовою звітністю та обчисленням і сплатою обов’язкових платежів. Строки зберігання документів, що зазначаються у цьому Переліку та регулюють підприємницьку діяльність юросіб, застосовуються також фізособами-підприємцями, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин.

Також до Переліку внесені терміни «КЕП – кваліфікований електронний підпис» та «КСЗІ – комплексна система захисту інформації».

Наказ набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

З текстом наказу та додатком до нього із переліком унесених змін можна ознайомитися за посиланням.