Обговорили модернізацію шкільних харчоблоків

Відбулася нарада щодо придбання обладнання, створення та модернізації (реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
 
Захід проходив у змішаному форматі під головуванням заступника начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Катерини Колтунової.
 
Участь у нараді взяли начальник Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко, перший заступник начальника Валерій Больбот, заступник начальника Віталій Кравцов, керівник апарату Олена Лукашова та головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Яніна Ковтун.
 
Під час наради обговорили питання реалізації проєктів з оновлення харчоблоків, використання коштів державної субвенції та дотримання вимог щодо створення сучасних і безпечних умов для організації харчування учнів.
 

Модернізація шкільних їдалень є важливим кроком у покращенні освітнього середовища та забезпеченні якісного харчування дітей.