До уваги жителів та гостей Олександрійського району!

Олександрійська районна військова адміністрація нагадує, що розпорядженням начальника районної військової адміністрації від 26 лютого 2022 року № 39-р «Про заходи під час комендантської години» (зі змінами) на території усіх населених пунктів Олександрійського району – запроваджено комендантську годину з 23.00 до 05.00. Пересування осіб без спеціальних перепусток у цей період заборонено.

Також інформуємо, що в районі продовжує діяти розпорядження начальника районної військової адміністрації від 13 березня 2022 року №57-р «Про тимчасове обмеження використання безпілотних літальних апаратів на території Олександрійського району», з метою унеможливлення використання літальної техніки для терористичних актів та інших протизаконних дій, було заборонено використання БПЛА без письмового погодження з районною військовою адміністрації та відповідними військовими підрозділами на період дії воєнного стану.

Крім зазначеного, районна військова адміністрація просить власників та користувачів мототехніки (мотоциклів, квадроциклів, моторолерів, мопедів тощо) не виїжджати та не заводити техніку під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» незалежно від часу доби; не використовувати бензопили, мотокоси, інші інструменти з двигунами внутрішнього згоряння до сигналу «Відбій повітряної тривоги». Вказане вище сприятиме покращенню виявлення та знешкодження БПЛА ворога уповноваженими підрозділами оборони.

Звертаю увагу на необхідності під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» максимально дотримуватись заходів безпеки, перебувати в укриттях та не виходити на вулиці.

Сподіваюсь на вашу самосвідомість та розуміння. Від цього залежить ваша безпека, а також безпека ваших рідних та близьких.

Наближаємо Перемогу Разом!

 

 

 

Начальник районної

військової адміністрації                                                 Ольга КОРІНЕНКО

Прочитано 4 раз