Про проведення Місячника захисних споруд цивільного захисту

З метою поліпшення стану організації укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту Кіровоградської області та відповідно до розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації № 235-р від 22 березня 2024 року на території району стартував Місячник захисних споруд цивільного захисту. Затверджені заходи з підготовки та проведення плануються до реалізації протягом квітня місяця поточного року.

З січня по квітень 2024 року органами місцевого самоврядування були здійснені огляди захисних споруд цивільного захисту (найпростіших укриттів) та визначений стан їх готовності. За результатами оглядів балансоутримувачам рекомендовано розробити плани заходів з поліпшення стану утримання захисних споруд цивільного захисту із зазначенням видів робіт, термінів виконання та конкретних виконавців.

Після завершення проведення Місячника захисних споруд цивільного захисту будуть проведені повторні огляди захисних споруд цивільного захисту з метою визначення стану їх готовності.

 

Прочитано 50 раз