В Олександрії пройшов районний етап спортивних змагань «Степова міць»

20 червня в Олександрії пройшов районний етап спортивних змагань «Степова міць», які започаткували на Кіровоградщині для ветеранів і ветеранок війни, членів їхніх родин, сімей загиблих Захисників і Захисниць України, а також родин військовополонених та осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.
Участь у змаганнях взяли 45 дорослих та 10 дітей із Олександрійської, Петрівської, Пантаївської, Новопразької, Приютівської, Попельнастівської та Онуфріївської територіальних громад Олександрійського району.
Дорослі випробовували свої сили в настільному тенісі, шашках, гирьовому спорті, дартсі та стрільбі з лука, а для дітей організували спортивні естафети.
Учасники продемонстрували силу, витривалість, спортивний характер і підтримку одне одного. Переможці районного етапу представлятимуть Олександрійський район на обласних змаганнях, які заплановані на осінь.
Вітаємо всіх учасників та бажаємо успіхів на наступному етапі!
Матеріал взято із Facebook сторінки Олександрійської міської ради.
Фото учасників і глядачів змагань.