Про заходи, направлені на збір та узагальнення інформації про кількість випадків загибелі бджіл

У Кіровоградській області вживаються заходи, направлені на збір та узагальнення інформації про кількість випадків загибелі бджіл і встановлення причин, що призвели до цього.

        З цією метою запроваджується онлайн моніторинг кількості випадків загибелі бджіл у 2024 році. Моніторинг міститиме інформацію про випадки отруєння бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин, а також інші можливі причини їх загибелі.

        Звертаємо увагу:

внесення інформації проводиться на добровільних засадах;

        у разі наявності реєстрації пасіки, обов’язково зазначити номер реєстрації;

        є можливість внести інформацію про випадки, які стались у січні-травні 2024 року, зазначивши у форматі дату, коли стався такий випадок.

        Для збору та узагальнення інформації про випадки загибелі бджіл, налагодження ефективної комунікації і взаємодії з пасічниками та органами місцевого самоврядування обласною військовою адміністрацією визначено кандидатуру відповідальної особи, яка вноситиме інформацію до зазначеного моніторингу – головний спеціаліст відділу рослинництва та тваринництва департаменту агропромислового розвитку – Пона Ольга Дмитрівна, робочий телефон 24 77 88, моб. 0662966590, електронна адреса tvarunu.apr@ukr.net.

 

Прочитано 4 раз