Розпорядження голови Олександрійської районної державної адміністрації Про переліки відомостей службової та конфіденційної інформації у новій редакції

Копія

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від «14» квітня 2023 року                                                          № 66-р

м. Олександрія

 

Про переліки відомостей службової та конфіденційної інформації у новій редакції

 

Відповідно до законів України «Про інформацію», «Про захист персональних даних», «Про доступ до публічної інформації», указів Президента України від 05 травня 2011 року №547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», від 24 лютого 2022 року №64 «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», розпорядження голови  Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12 квітня 2023 року №330-р «Про переліки відомостей службової та конфіденційної інформації у новій редакції», розпорядження голови Олександрійської районної державної адміністрації від 05 липня 2011 року № 595-р «Про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», пунктів 3, 4 Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в Олександрійській районній державній адміністрації у новій редакції, затвердженої розпорядженням голови Олександрійської районної державної адміністрації від 25 серпня 2021 року № 355-р, та з метою визначення відомостей, що становлять службову інформацію Олександрійської районної державної адміністрації, та переліку конфіденційної інформації, володільцем якої є Олександрійська районна державна адміністрація:

 

  1. Затвердити у новій редакції і ввести в дію Перелік відомостей, що становлять службову інформацію Олександрійської районної державної адміністрації, та Перелік конфіденційної інформації, володільцем якої є Олександрійська районна державна адміністрація, а також інформації, що є інформацією з обмеженим доступом та не підлягає відображенню у відкритому доступі (далі – переліки) (додаються).

 

  1. Керівникам відокремлених структурних підрозділів районної державної адміністрації із статусом юридичної особи публічного права затвердити переліки відомостей службової та конфіденційної інформації структурних підрозділів районної державної адміністрації.

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 лютого 2023 року № 24-р «Про переліки відомостей службової та конфіденційної інформації у новій редакції».

 

  1. Контроль за додержанням вищезазначених переліків покласти на заступників голови та керівника апарату районної державної адміністрації.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                   Ольга КОРІНЕНКО

Прочитано 1 раз