12 травня – День матері в Україні

12 травня в Україні відзначають День матері. Цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. Безумовно це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ — образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

День матері особливо важливо святкувати саме зараз, бо це свято про повагу й шану. Сьогодні – це свято українських матерів, яких змінила війна. Свято жінок, які подарували життя своїм дітям, а зараз роблять усе для того, щоб це життя зберегти. Мами бавлять дітей в бомбосховищах під постійними обстрілами і, зрештою, стають матерями в тих саме укриттях. Мами, які виїхали зі своєю малечою за тисячі кілометрів від дому. Мами, які шукають і знаходять сили, щоб пережити і прожити цю війну

День матері – це свято на честь матері, материнства, зв’язку матері з дитиною і вплив матерів на суспільство. Мама – головна людина в житті кожного. Не забудьте відвідати маму. Поки живі наші батьки, ми залишаємося дітьми. Якщо в День матері ви не можете прийти до мами, то обов’язково треба їй зателефонувати, сказати теплі слова і нагадати про те, як сильно ви її любите. Адже мама – найдорожча людина в нашому житті. Не забудьте сказати мамі, що ви її любите!

В цей день ми від усієї душі вітаємо всіх матусь зі святом МАТЕРІ! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Прочитано 9 раз