21 березня 2024 року в Олександрійській районній військовій адміністрації відбулася особлива подія

З нагоди відзначення в Україні, зокрема і в Олександрійському районі ,10-ї річниці Дня українського добровольця та випуску І курсу районного центру підготовки населення до нацспротиву — відбулося урочисте відзначення  інструкторів центру .

З вітальними словами щирої вдячності  за  роботу та свій особистий неоціненний  внесок у розвиток системи нацспротиву та підготовки населення до нього- до всіх присутніх на заході звернулися начальник Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко, керівник районного центру підготовки населення до національного спротиву Валерій Больбот, представник Регіонального управління Сил територіальної оборони  «Південь» ( м.Одеса).

У своїх вітальних промовах виступаючі звернули увагу всіх присутніх на тому, що добровольчий рух в Україні — це один з особливих феноменів українського народу, бажали » винуватцям» заходу мужності та твердості духу, доблесті та відваги, честі, сил, енергії та оптимізму у досягненні нових професійних висот.

Представником Регіонального управління Сил територіальної оборони «Південь» (м.Одеса) (за дорученням начальника управління) інструкторам, керівникові центру та начальниці районної військової адміністрації вручено особливі відзнаки за бездоганну службу та підготовку населення до національного спротиву «Захистимо свій дім- захистимо Україну».

Ольга Коріненко, також, повідомила, що вже відбувається комплектація наступних 5 груп слухачів центру, одна з яких спеціалізуватиметься на підготовці операторів безпілотних літальних апаратів.

Начальник групи ЦВС в/ч А7341 Ярослав Куліда повідомив, що, наразі, розглядається можливість впровадження ініціативи розширення центру за рахунок створення окремих представництв у  територіальних громадах, а також створення додаткової ІІ групи інструкторів з числа колишніх членів добровольчих формувань.

Підсумовуючи результати навчання,яких було досягнуто випускниками І курсу, начальник Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко зазначила,що «молодь нам повірила і зрозуміла, що їхнє найближче майбутнє буде пов’язано з охороною та обороною України! Тому, дякую всім вам! Навчаємося самі! Навчаємо інших! Слава Україні!»

 

 

Прочитано 1 раз