50 обмін військовополоненими повернув додому і бійців з Кіровоградщини

З російського полону 31 січня вдалося повернути 207 українців. Серед звільнених військовослужбовців — захисники Маріуполя, Херсона, бійці з острова Зміїний, морпіхи та бойові медики. Це 50-тий обмін з РФ. За повідомленнями з громад області є і військові з Кіровоградщини.

Всього, з моменту повномасштабного вторгнення з російського полону вдалося визволити вже 3035 захисників та захисниць.

Серед тих, хто повернувся з ворожого полону – воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ, Нацполіції — рядові, сержанти та офіцери. Серед них багато оборонців Маріуполя, військових, що були на “Азовсталі”, острові Зміїний, Донецькому, Запорізькому, Харківському, Луганському, Херсонському та Сумському напрямках.

“Серед врятованих військовослужбовців цього разу 95 представників Збройних Сил України, 56 нацгвардійців, 26 прикордонників, 29 воїнів Територіальної оборони та один представник Національної поліції України”, – уточнює Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Зазначається, що 180 оборонців, які повертаються додому — з рядового та сержантського складу, ще 27 — українські офіцери. Щонайменше 36 з них мають поранення або серйозні хвороби.

Найстаршому зі звільнених оборонців вже виповнився 61 рік, а наймолодшому невдовзі буде 21.

Прочитано 1 раз