8 Березня – Міжнародний жіночий день

Шановні жінки Олександрійського району!

З нагоди Міжнародного жіночого дня, вітаємо вас зі святом, яке символізує ваш внесок у різноманіття сфер життя та особливо важливу роль у захисті Незалежності України.
Українські жінки вражають своєю відданістю в справі захисту України від російської агресії на фронті. Ви також берете активну участь у розбудові держави та створенні належних умов для захисту у тилу як волонтери та професіонали всіх галузей нашої економіки. Ваша праця та самовідданість спрямовані на створення кращого майбутнього для нашого спільного дому.
Ми цінуємо ваш внесок у громадські і сімейні обов’язки, без чого складно уявити підтримку суспільства, дітей – нашого нового покоління українців. Ви є джерелом невичерпної енергії та сили, рішучості та відданості своїй справі.
Цей день, також є Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародний мир, що відзначається щорічно з 1977 р. за рішенням ООН на згадку про культурні, політичні та соціально-економічні досягнення жінок.
Нехай цей день буде нагадуванням про вашу підтримку. Нехай у вас на шляху будуть ті, хто додає вам сил і впевненості, завжди готовий прийти на допомогу – діти, батьки, кохані.
Бажаємо вам міцного здоров’я і невичерпної сили. Віримо і досягнемо перемоги разом!

Начальник районної військової адміністрації Ольга Коріненко
Заступник голови районної ради Валентина Мележик

Прочитано 0 раз