Чужих дітей не буває!

Діти — це наше майбутнє, і не важливо чи то твоя рідна дитина, чи просто маленька особистість, яка хоче відчути твою підтримку та часточку любові.

Робота служби у справах дітей районної військової адміністрації спрямована на розвиток сімейних форм виховання на території району.

Завдяки спільній роботі служби у справах дітей районної військової адміністрації та комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кіровоградської обласної ради в квітні2024 року,прийомна сім’я Слісаренко яка функціонує в Попельнастівській громаді, поповнилася дитиною та перейшла в статус дитячого будинку сімейного типу. За направленнями служби у справах дітей Олександрійської районної військової адміністрації прийомні батьки познайомились з хлопчиком, який перебував в комунальному

закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в м. Кропивницькому, після тривалого спілкування дитина надала згоду на його влаштування до родини.

Також, новостворена прийомна родина Онуфріївської громади поповнилась неповнолітньою дитиною, яка перебувала в патронатній родині. Контакт між дитиною та прийомними батьками встановлений, дитина надала згоду на влаштування.

Обидві дитини вже виховуються в родинах.

 

Прочитано 0 раз