Делегація з Олександрійського району взяла участь у відзначенні Дня поля

13 червня у селі Созонівка делегація Олександрійського району взяла участь у відзначенні Міжнародного Дня поля з питання «Науково-інноваційні досягнення та конкурентоспроможність сортів ранніх зернових культур в умовах Центрального регіону України». У складі делегації заступник начальника Олександрійської районної військової адміністрації Роман Домбровський, начальник відділу агропромислового розвитку та екології районної військової адміністрації Олександр Ткаченко та аграрії громад району.

У заході взяв участь начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд, представники департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації, районних управлінь (відділів) агропромислового розвитку райвійськадміністрацій, сільськогосподарських агроформувань різних форм власності, науковці.

Очільники області відзначили найкращих аграріїв обласними нагородами. Від Олександрійського району нагороджено заступника голови ФГ «Золотарівське» Великоандрусівської громади Юрія Магдія.

На заході були представлені науково-інноваційні досягнення та конкурентоздатність сортів ранніх зернових культур в умовах Центрального регіону України.

На науково-інноваційному полігоні делегація Олександрійського району ознайомилася з агротехнологічними та селекційними дослідженнями Інституту сільського господарства Степу НААН, оглянула науково-демонстраційний полігон сортів та гібридів сільськогосподарських культур.

 

Прочитано 4 раз