Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства розпочинає IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Історії-переможці увійдуть до Збірника історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади. Про окремі історії, що увійдуть до Збірника, буде створено та поширено відеоролики. Кожен із партнерів Конкурсу додатково відзначить по одній історії, яка сподобалась йому найбільше.

Для кого?

  • органів державної влади чи місцевого самоврядування;
  • організацій громадянського суспільства;
  • бізнесу.

Умови участі:

  • ініціатива/проєкт відбулась за участі ОГС, бізнесу та органу влади;
  • ініціатива/проєкт відбувалась упродовж 2024-го та/або 2023 року;
  • інформація про втілену ініціативу/проєкт доступна у відкритих джерелах;
  • ініціатива/проєкт мала вимірюваний результат.

 

Щоб взяти участь у Конкурсі, розкажіть про свою історію у реєстраційній формі https://forms.gle/NNweG2Hgcn2EQDw79 до 5 серпня включно.

 

Якщо ви маєте додаткові питання, звертайтесь до Володимира Куделі, менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права: v.kudelia@cedem.org.ua.

 

Вказаний конкурс щорічно проводиться у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Ukrainian Centerfor Independent Political Research (УНЦПД) та Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

 

Партнери ІV конкурсу: Міністерство культури та інформаційної політики України, Секретаріат Кабінет Міністрів України, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національна соціальна сервісна служба України, Глобальний договір ООН в Україні.

Прочитано 5 раз