Начальник Олександрійської РВА вручила орден «За мужність» родині Назара Літвінова, який загинув, захищаючи Україну, на Луганщині

Начальник Олександрійської РВА Ольга Коріненко разом з Приютівським селищним головою Андрієм Коломійцевим та представниками Територіального центру комплектування та соціальної підтримки – вручили родині Назара Літвінова орден «За мужність» III ступеня.

Орден “За мужність” є високою нагородою України яку вручають з метою державного відзначення громадян за особисту мужність і героїзм при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя.

Назара Літвінова з Приютівської громади нагороджено посмертно цією високою відзнакою держави згідно з указом Президента України.

Назар Ігоревич народився 23 грудня 200

2 року, від народження мешкав у селі Протопопівка, навчався у місцевій Протопопівській загальноосвітній школі.

З початком повномасштабної війни в Україні, виконував бойові завдання на Харківщині, і згодом знову був направлений до своєї військової частини у місто Івано-Франківськ. 12 березня 2023 року був передислокований на Луганщину у район Шепетилівки. Там, під час виконання бойового завдання, отримав важке поранення. Був доправлений на лікування на Дніпропетровщину, однак врятувати бійця лікарям так і не вдалося. Помер 1 квітня 2023 року.

Родині героя під час вручення нагороди були висловлені глибокі співчуття у зв’язку з втратою та подяка за патріотизм, мужність і жертовність земляка, що захищав Незалежність України та її суверенітет та назавжди буде прикладом наступним поколінням.

Прочитано 0 раз