Начальник Олександрійської РВА взяла участь у нараді з розвитку індустріальних парків, один з яких заплановано побудувати в Олександрійському районі

15 травня начальник Олександрійської РВА Ольга Коріненко взяла участь у Міжвідомчій нараді щодо створення та функціонування індустріальних парків, яка відбулася в обласному центрі. У нараді за повідомленням обласної адміністрації взяла участь команда народних депутатів України, на чолі із заступником голови Комітету ВРУ з питань економрозвитку Дмитром Кисилевським.

“Головна тема нашого діалогу — розвиток індустріальних парків. Так, ми чудово розуміємо, що пріоритет пріоритетів – допомога фронту, оборона, захист стратегічних об’єктів. Проте, не забуваємо, що економіка мусить стабільно працювати. Розігріти її, дати друге дихання – це внесок в обороноздатність країни, частина національної політики «Зроблено в Україні». Наші економісти, місцевий бізнес працюють над створенням 3-х індустріальних парків. Двох — у Кропивницькому “Радій” та “Ростагропром” і одного – в Олександрії «Стан-Інвест»”, – повідомляє очільник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

Як зазначалось на нараді, місцева влада готова максимально сприяти і облаштовувати майданчики з комунікаціями, логістикою під будь-яке виробництво, включно з переробкою аграрної сировини, виробництво легкої промисловості, для машинобудування.

Прочитано 5 раз