Начальник Олександрійської РВА взяла участь у засіданні Ради оборони області: питання мобілізації та підтримки фронту

В обласному центрі провів чергове засідання Ради оборони області начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович. У роботі Ради оборони взяла участь начальник Олександрійської районної військової адміністрації Ольга Коріненко.

Основна тема Ради – обговорення питання надання фінансової допомоги громад у формуванні додаткових мобільних вогневих груп і стан виконання кожною територією мобілізаційних завдань.

Нагадаємо, нещодавно за сприяння Олександрійської РВА і фінансуванню сільськогосподарських підприємств району, передано спеціалізоване обладнання та автомобіль для комплектування мобільних вогневих груп для захисту повітряного простору області.

Як зазначалось на Раді, оборони області, місцевими бюджетами Кіровоградщини у 2023 році на оборону і безпеку виділено коштів у чотири рази більше, порівняно з першим роком повномасштабної війни.

Акумулювання фінансового ресурсу відбувається також для забезпечення будівництва фортифікаційних споруд у прифронтових областях.

Прочитано 1 раз