Нарада з головами територіальних громад з актуальних питань життєдіяльності району відбулась в Олександрійській РВА

В Олександрійській районній військовій адміністрації під головуванням заступника начальника районної військової адміністрації Романа Домбровського 18 червня поточного року відбулась нарада з головами територіальних громад району за участі заступника начальника районній військовій адміністрації Валерія Больбота, керівництва Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області, Олександрійського районного управління ДСНС у Кіровоградській області, Олександрійського РТЦК та СП та за участі керівництва та представників територіальних громад району.

Під час наради розглядалося питання про налагодження взаємодії з Олександрійським РТЦК та СП, Олександрійським РВП ГУНП в Кіровоградській області та підприємствами, установами та організаціями, які знаходяться на території Олександрійського району щодо проведення заходів мобілізації військовозобов’язаних і транспортних ресурсів.

Обговорювалось питання щодо запобігання злочинам під час жнив, проблема капітального ремонту приміщення для однієї з військових частин та розглядався аналіз пожеж та їх наслідків в Олександрійському районі за 5 місяців 2024 року. Серед питань порядку денного наради – про пілотний проект «Служба освітньої безпеки».

За інформацією Олександрійського районного управління ДСНС у Кіровоградській області за п’ять місяців 2024 року пожежно-рятувальні підрозділи здійснили 567 виїздів з яких 51,5% пожежі (292 виклики). У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість пожеж збільшилась на 43,1% (292 пожежі проти 204). Зростання відбулось на території Петрівської, Великоандрусівської, Онуфріївської, Світловодської, Новопразької, Приютівської, Попельнастівської громад. Найбільша кількість пожеж сталася на відкритих територіях району – 203, що становить 61,5 % від загальної кількості пожеж.

Т.в.о. начальника відділу «Служба освітньої безпеки» РВП ГУНП в Кіровоградській області», капітан поліції Віталій Старчик повідомив присутнім про те що на Кіровоградщині розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Прийом online-анкети та документів триватиме з 17.06.2024 до 30.06.2024 року. Проєкт впроваджується з ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції. Його мета – захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни проти України та створити безпекове середовище після війни.

 

Прочитано 2 раз