Новопразька громада Олександрійського району надала допомогу військовим та жителям на лікування

Учасники бойових дій та родини військових отримали фінансову підтримку від Новопразької громади. Двом захисникам, котрі отримали поранення у війні з російськими окупантами, виділили по 15 000 гривень на лікування. Повідомляє сайт Новопразької селищної ради.

Матеріальну допомогу надали також родині захисника, який потрапив у полон під час військових дій. Розглянувши заяву сім’ї полоненого, із селищного бюджету виділили підтримку у розмірі 20 000 гривень.

Також одноразову матеріальну допомогу одержали від Новопразької громади жителі, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. Двом заявникам надали кошти на лікування.

З метою розвитку і підтримки волонтерського руху на території Новопразької громади трьох осіб уповноважили на провадження волонтерської діяльності. Вони займатимуться наданням волонтерської допомоги ЗСУ та іншим військовим формуванням під час воєнного стану та заходами, необхідними для захисту безпеки населення та оборони України.

Відповідні рішення, а також питання опіки та майна неповнолітніх, ухвалив виконавчий комітет Новопразької селищної ради на своєму засіданні 11 березня 2024 року.

 

Прочитано 0 раз