Олександрійський район передав українським військовим на південно-східному напрямку комплексну допомогу

Олександрійський район передав українським військовим на південно-східному напрямку комплексну допомогу, зокрема дрони і матеріально-технічне забезпечення.
Для передачі допомоги керівництвом Олександрійської районної військової адміністрації здійснено черговий виїзд до однієї із військових частин. Завдяки керівникам сільськогосподарських підприємств району закуплено і передано благодійну допомогу для потреб забезпечення оборони України, захисту безпеки та інтересів держави.
Військовослужбовцям привезли карімати, м’які ноші, плащі за підтримки ТОВ «Юнайтед девелопмент» (директор Олександр Логвинов).
Завдячуючи ТОВ НВФ «Агросвіт» (генеральний директор Віктор Недобиткін) та Сергію Телеуці придбали і передали два дрони Mavic-3 військовим, які виконують поставлені завдання на Запоріжжі.
ГО СМК “ПЕРЕВАЛ” УСВА в особі керівника Ігоря Полякова передали двопозиційну систему скидання для MAVIC 3|3T|3E|3 Clasic 3 sine зі швидким встановленням та живленням від дрона.
Товариство з обмеженою відповідальністю “Гермес-Трейдінг” в особі директора Юрія Скічка передало наземну станцію управління БПЛА 915 Мгц 15,8 ГГц.
Також були передані сумка-рюкзак М-Тас для FPV7 дронів Multicam, турнікети та медичні засоби.
Від депутата міської ради Віталія Заріцького та благодійної фундації «Вікторія» для військових доставили продукти харчування. Від виробничого комплексу ПрАТ «Оболонь» (керівник Володимир Шклярук) передано бутильовану воду.

Продовжуємо єднатися у боротьбі проти ворога.

Продовжуємо працювати та допомагати ЗСУ!

Наближаємо Перемогу разом!

 

Прочитано 11 раз