Підприємцям треба звернути увагу на фейкові повідомлення

Невідоме коло осіб намагається з використанням фейкових повідомлень пропонувати підприємцям Кіровоградщини перераховувати гроші, спираючись на “листи” від імені обласної військової адміністрації.
Всі ці повідомлення є підробкою та не відповідають дійсності!
Жодне перерахування на допомогу Збройним Силам України не проводиться таким чином, а до організації збору коштів таким чином, обласна влада та інші органи державної влади, не мають відношення.
Зверніть увагу – тексти таких листів написані зазвичай не грамотно, містять застереження про якісь додаткові пільги від держави та “погодження” вищими органами влади. Відповідні “звернення” можуть розповсюджуватись з різною метою, зокрема може не виключатись і спроба проводити антидержавницьку, антиукраїнську діяльність. Тому під час виявлення відповідних листів варто повідомляти як ОВА, так і правоохоронні органи.
Благодійність на ЗСУ – важлива складова нашої тилової підтримки захисників, проте треба остерігатись зловмисників і ретельно перевірити куди перераховуються кошти і хто ними розпоряджається. Якщо є можливість допомогти нашим воїнам, краще скористатись давно відомими способами, використати фонди та осіб, яким довіряємо. Є чимала кількість благодійних фондів та волонтерських організацій, що верифіковані, мають відповідну історію роботи на цьому напрямку та періодично звітують про свою діяльність.
Разом – переможемо!
Будьте уважні!

Прочитано 0 раз