«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». На Кіровоградщині зареєструвалось вже понад 1200 команд

На Кіровоградщині на загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зареєструвалось вже 1252 спортивні команди. Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

Найбільше – в Кропивницькій, Олександрійській, Благовіщенській, Кетрисанівській, Онуфріївській громадах. З баскетболу – 448, з волейболу–357, з футзалу–219, зі спортивного орієнтування– 116, з черліденгу– 112.

«Цей проєкт–гарна можливість школярам продемонструвати величезний потенціал, спортивні вміння, згуртованість, жагу до перемог. Переконаний – наші шкільні команди мають усі шанси поборотись за звання кращих на загальнонаціональному рівні»,– зазначив Андрій Райкович.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України під гаслом «Разом переможемо!». На учнів очікує 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести змагання з п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. Ініціатор проєкту – Президент України Володимир Зеленський.

Реєстрація команд триватиме до 1 лютого.

Сайт проєкту — https://scl.gov.ua/

Прочитано 5 раз