Про необхідність проведення комплексу заходів щодо регулярного знищення бур’янів

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту», «Про карантин рослин» органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємства усіх форм власності, установи, організації та громадян зобов’язані утримувати в належному стані земельні ділянки і території відповідно до вимог санітарних норм.

З метою профілактики та захисту здоров’я людей від алергії на карантинні організми, та з метою попередження нанесення великої шкоди сіножатям та пасовищам, задля підвищення урожайності сільськогосподарських культур, Олександрійська районна військова адміністрація наголошує на необхідності проведення комплексу заходів щодо регулярного знищення бур’янів (у т. ч. карантинних/ карантинних об’єктів  (амброзія полинолиста, повитиця польова, американський білий метелик), приведення до ладу прилеглих та закріплених територій.
Особливу увагу в питанні благоустрою просимо звернути на знищення бур’янів біля узбіч автомобільних та польових доріг. Прохання долучити до виконання заходів щодо боротьби з бур’янами та недопущення їх подальшого розповсюдження мешканців територіальних громад, керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, установ, організацій, закладів освіти, культури, медицини тощо. Своєчасне знищення бур`янів та догляд за власними, прилеглими, орендованими територіями –  запорука здоров`я та краси нашого рідного краю. Нагадуємо, що за порушення Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Прочитано 1 раз