Родина для кожної дитини

В Олександрійському районі визначено пріоритетним напрямком діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування – розвиток сімейних форм виховання.

Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання це довготривалий, трудомісткий, відповідальний процес, у якому можуть буди задіяні працівники різних структур.

Так відбулося і цього разу.

Представник Служби у справах дітей Олександрійської районної військової адміністрації  передала в дитячий будинок сімейного типу «Нове Життя» трьох малолітніх  дітей, вихованців КУ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Кіровоградської обласної ради».

Батьки-вихователі зібрали пакет документів, пройшли курси, отримали  висновок про можливість створення дитячого будинку сімейного типу «Нове Життя», отримали направлення для знайомства з дітьми. За сприянням спеціалістів служби у справах дітей районної військової адміністрації та управління з питань захисту прав дітей Кропивницької міської ради відбулося знайомство батьків-вихователів з дітьми, згодом встановлений контакт, відчувши любов та турботу з боку батьків-вихователів, діти виявили бажання виховуватись в родині.

І ось сьогодні,  22 березня,  щасливі діти від’їздять до своєї нової родини.

Дякуємо Всім, хто був причетним до здійснення дитячої мрії.

 

Прочитано 0 раз