Сьогодні, 21 березня, відбулося чергове засідання Ради з питань ВПО при Олександрійській районній військовій адміністрації

Члени Ради зібрались щоб обговорити важливі питання діяльності Ради, спільно знайти спосіб покращення матеріального стану ВПО та інтеграції в громади.

У складі Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Олександрійській РВА  відбулися зміни. На підставі особистих заяв зі складу Ради з питань ВПО було виведено трьох членів Ради з числа внутрішньо переміщених осіб, а також прийнято трьох нових членів Ради також з числа внутрішньо переміщених осіб. Раду з питань ВПО очолив переселенець із Донецької області Віктор Сіняткін.

Під час засідання Ради розглянуто такі питання, як комунікаційна стратегія роботи Ради з питань ВПО, обговореноплан роботи Ради на 2024 рік.

Учасники засідання також обговорили питання, яке на сьогоднішній день актуальне для внутрішньо переміщених осіб, а саме подовження виплат допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам з 1 березня 2024 року.

Житло та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – це ті питання, що найбільше турбують внутрішньо переміщених осіб. До обговорення житлового питання долучився завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та інфраструктури Олександрійської районної військової адміністрації — Устенко Єгор Олександрович.

Всі розглянуті та обговорені під час засідання питання будуть внесені в протокол засідання Ради.

 

Прочитано 1 раз