Сьогодні – роковини повномасштабного вторгнення окупаційних російських військ і продовження героїчного спротиву українського народу в російсько-українській війні

24 лютого 2024 року виповнюється два роки від початку широкомасштабного, вторгнення російських військ на територію України. Для кожного з українців ця дата означає своє – гул ракет над власними домівками, вибухи, перші втрати у великих містах, не захищених від ворожої навали. А для когось – початок окупації та численних жертв. Для когось ця дата стала початком нового життя, де немає кінця і завершення тривогам, постійним зіткненням з ворогом і де треба щохвилини ставати на захист рідної країни, сім’ї, рідних і близьких – на фронті чи в тилу.

Російський рашизм вирішив завершити почату у 2014 році “справу” та зруйнувати українську державність, продемонструвати всьому світові, що росія є “лідером”, який диктує умови всьому світові та переможно долає спротив незалежної України. Але український народ, так як і в 2014 році, так само і в 1941 році, зламав плани рашистів. І навіть попри складну політичну та економічну ситуацію, продовжує боронити рідний край.

Україна – незламна. Україна захищає кордони цивілізації від рашизму та його метастаз, що торкаються вже і європейських країн.

Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну 2022 року остаточно викрило істинні наміри агресивного режиму. Російська федерація веде проти України війну, метою якої є не лише захоплення території, а знищення української державності та національної ідентичності і геноцид нашого народу.

24 лютого символізує незламність і стійкість Українського народу у відсічі російської агресії.

Разом – переможемо!

Слава Україні!

Героям – слава!

Пам’ятаємо кожного.

Єднаймося!

Прочитано 0 раз