В Олександрійській РВА представники громад брали участь у актуальному тренінгу щодо протидії торгівлі людьми

 
Громадська організація «Чистий аркуш» разом з Міжнародною організацією з міграції 27 березня провели за сприяння Олександрійської районної військової адміністрації одноденний тренінг «Вплив війни в Україні на ситуацію з торгівлею людьми. Виявлення та перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми».
Перед початком заходу, заступник начальника Олександрійської РВА Роман Домбровський привітав учасників заходу та окреслив головний напрямок взаємодії суспільства у заявленій у тренінгу, тематиці протидії торгівлі людьми.
«Сьогодні ми обговоримо цю проблематику щодо людей, які шукають роботу, які намагаються покращити своє становище, хочуть бути не ошуканими під час таких пошуків. Нам необхідно дізнатися як належним чином підготуватися до всіх життєвих викликів які зараз є. Обговорити проблематику, щоб допомогти внутрішньо переміщеним особам, всім громадянам, які можуть потрапити у таке становище. Сьогодні спільно з представниками центру зайнятості, Національної поліції, Держпраці, представниками наших територіальних громад поспілкуємось з цієї актуальної тематики для активізації дій, упередженню негативних наслідків для громадян», – зазначив Роман Домбровський.
Тренінг, який відбувся у приміщенні Олександрійської РВА є складовою частиною проєкту, що реалізується на теренах Кіровоградської області за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та Програми протидії торгівлі людьми Агентства США з міжнародного розвитку, для посилення спроможності суб’єктів Національного механізму взаємодії щодо надання ефективної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.
За результатами тренінгу учасники отримали сертифікати.
 

Прочитано 0 раз