В Олександрійському районі презентували Рушник єднання до Дня вишиванки

Участь у заході взяла начальник Олександрійської РВА Ольга Коріненко. Під час заходу відзначили майстринь-вишивальниць районного Рушника єднання в парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка міста Олександрії.

Олександрійщина представила спільний проєкт нашого краю Рушник єднання, який згуртував кращих вишивальниць району із найвіддаленіших куточків дев‘яти територіальних громад, з метою створення патріотичного, різнобарвного, унікального символу об’єднаного Олександрійського району.

Вишитий рушник – це духовний символ, святиня українського народу, наш родовід і пам’ять, символ добра та любові. Він пройшов крізь віки, і нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до своєї Батьківщини. Для друзів та гостей він завжди щедро простелений, проте від ворога та недруга, у лиху годину, є міцним оберегом.

Сьогодні саме такий оберіг і створено нашими вишивальницями, в кожну нитку якого вони вклали всю свою любов, позитивні емоції, світлі думки, мрії, заряджаючи тканину на добре служіння людям. Плекаючи саме ці почуття майстрині сакральною молитвою запрограмували його на Перемогу українців над загарбником у сьогоднішній кривавій війні.

Найщиріші слова вдячності висловлюємо нашим берегиням культурного спадку Марині Тимченко з Олександрійської громади, Аллі Арендаренко з Приютівської громади, Людмилі Тарасенко з Світловодської громади, Любові Саленко з Пантаївської громади, Оксані Чепак із Онуфріївської громади, Тетяні Кундуєвій з Попельнастівської громади, Тетяні Моздолевській з Новопразької громади, Ользі Білик з Великоандрусівської громади, Олені Лук’яновій із Петрівської громади за їх творчу працю над створенням рушника.

Прочитано 4 раз