В Олександрійському районі відбулися наради з питань проведення заходів мобілізації на території громад району

З 13 по 16 травня 2024 року в Олександрійській районній військовій адміністрації організовано та проведено наради з представниками територіальних громад щодо нагальних питань мобілізації.

Заходи проводились під головуванням начальника районної військової адміністрації Ольги Коріненко, заступника начальника районної військової адміністрації (керівника групи контролю) Романа Домбровського, за участі керівництва та представників міських, селищних, сільських рад, старост громад, керівництва Олександрійського РТЦК та СП, першого відділу Олександрійського РТЦК та СП; керівництва Олександрійського РВ ГУНП в Кіровоградській області, ВП №1 (м. Світловодськ) Олександрійського РВ ГУНП в Кіровоградській області.

Питання проведення заходів мобілізації цього тижня розглядались щодо Олександрійської та Світловодської міських, Пантаївської селищної та Попельнастівської сільської територіальних громад.

Опрацьовано питання про стан проведення заходів мобілізації на території громад району, в тому числі проблемні питання та шляхи їх вирішення. Також увага приділялась змінам у чинному законодавстві у цій сфері.

За результатами проведених нарад надані відповідні доручення.

Прочитано 0 раз