Відбулась чергова сесія Олександрійської районної ради

12 червня під головуванням заступника голови районної ради Валентини Мележик відбулась двадцять третя сесія Олександрійської районної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь заступник начальника Олександрійської районної військової адміністрації Валерій Больбот, керівники структурних підрозділів Олександрійської районної військової адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.
Перед початком розгляду проектів рішень голова виборчої комісії повідомив, що відбулись зміни в депутатському корпусі районної ради, де замість вибулих депутатів Юлії Сапянової, Людмили Григораш та Віктора Курупа статус депутата районної ради отрмали Володимир Хвостов, Андрій Альпов, Наталія Бут наступні за списком, яким були вручені посвідчення депутата.
Депутату районної ради Любові Замковій оголошено подяку за доброчесну волонтерську діяльність, надану допомогу та сприяння військовій частині у виконанні завдань з оборони та захисту держави, непохитну та невтомну підтримку Збройних Сил у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність Украйни від командира військової частини міста Харків.
Подяка від Командира 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу м. Костянтинівка Донецької області.
Грамота від командира зведеного загону груп безпілотних літальних апаратів генерала-майора.
На сесії розглянуто сім питань порядку денного, що пов’язані із виконанням повноважень районної ради.
Зокрема заслухано інформацію районного управління ДСНС у Кіровоградській області про роботу Олександрійського районного управління ДСНС у Кіровоградській області. Відповідна інформація взята до відома.
Депутати районної ради також заслухали інформацію про хід виконання програми розвитку малого та середнього підприємництва в Олександрійському районі на 2022-2024 роки.
Та інформацію про хід виконання програми загальнорайонних заходів. Метою даної програми є забезпечення пропагування соціально – економічного потенціалу району, зміцнення авторитету органів державної влади та органів місцевого самоврядування, формування національної свідомості та прищеплення почуття патріотизму, пропагування історичної, культурної спадщини, відзначення на території Олександрійського району загальнодержавних та районних свят.
Також районна рада вирішила уповноважити заступника голови Олександрійської районної ради Кіровоградської області восьмого скликання Валентину Мележик на підписання угоди про участь у міжнародному альянсі за мир і єдність у Європі та представлення Олександрійської районної ради Кіровоградської області у згаданому альянсі та його органах.

 

Прочитано 16 раз