Відбулось чергове засідання Центру підготовки населення до національного спротиву

Сьогодні, 13 березня 2024 року відбулось чергове засідання Центру підготовки населення до національного спротиву Олександрійського району Кіровоградської області за участю начальника Олександрійської районної військової адміністрації Ольги КОРІНЕНКО, керівника центру Валерія Больбота, представників військових частин та інших військових та громадських формувань.

За одним з питань з промовою виступила начальник Олександрійської районної військової адміністрації Ольга КОРІНЕНКО, яка повідомила про те, що вже наразі постає питання нагальної потреби операторів дронів. Дрони – це безпілотні літальні апарати (БПЛА), які активно застосовуються як у проведенні військових операцій, так і в повсякденному житті. Дронами керують оператори або пілоти. Оператор дронів – це професійно навчена людина, котра займається підготовкою БПЛА до польоту та віддалено керує його переміщенням.Наразі в Україні є дефіцит операторів військових дронів, а найближчим часом необхідно буде залучити до роботи щонайменше ще десятки тисяч операторів. Тому виникла гостра необхідність у підготовці операторів дронів.

В зв’язку з викладеним Ольга Коріненко запропонувала розглянути питання щодо здійснення підготовки операторів дронів – як окремий напрямок підготовки населення до національного спротиву — при Олександрійському Центрі підготовки за окремим планом базової підготовки.

На засіданні вказане питання було розглянуто та вирішено провести належну підготовку та формувати навчальні групи Центру підготовки за окремим напрямком – підготовка операторів дронів (БПЛА) за окремим планом базової підготовки.

Залучити до роботи в Центрі підготовки відповідальних осіб Олександрійського професійного аграрного ліцею, кваліфікованих інструкторів військових частин та інших сертифікованих інструкторів.

Щодо даного питання, винесеного на голосування, члени Центру підготовки населення до національного спротиву проголосували одноголосно «ЗА».

Прочитано 3 раз