Відбулось засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Олександрійській районній військовій адміністрації

10 травня за головування заступника начальника районної військової адміністрації Валерія Больбота та членів місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Олександрійській районній військовій адміністрації, запрошених осіб, відбулось засідання комісії.

Під час засідання розглядалось питання про проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Олександрійського району у 2024 році.

Доповідав з питання Олександр Сіленко начальник Олександрійського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. Він проінформував про епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин і вжиття дієвих заходів з профілактики та ліквідації сказу на території району та стратегії організації проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Взявши до уваги інформацію Олександра Сіленка, комісія вирішила провести весняну кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на визначених територіях Олександрійського району з урахуванням Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» та за погодженням з обласною військовою адміністрацією.

Прочитано 1 раз