Відбулося засідання районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

28 березня 2024 року в приміщенні Олександрійської районної військової адміністрації відбулося засідання районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, яке відкрив голова координаційної ради – заступник начальника Олександрійської РВА Роман Домбровський. В засіданні взяли участь члени районної координаційної ради та відповідальні особи з питань протидії насильству та торгівлі людьми територіальних громад Олександрійського району, голова правління Олександрійського гендерного інформаційного центру Любов Кан та членкиня Громадської організації «Чистий аркуш» Світлана Приймак.

На засіданні розглянуто стан виконання протокольних доручень обласної координаційної ради. Фахівці Онуфріївської та Петрівської селищних рад прозвітували про проведену роботу щодо запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми в 2023-2024 роках, а також озвучили проблемні питання, які виникають під час роботи.

Любов Кан виступила щодо співпраці з громадськими організаціями у сфері реагування на сексуальне насильство під час збройного конфлікту, забезпечення комплексної підтримки постраждалих. З метою планування роботи та об’єднання зусиль органів влади, місцевого самоврядування з громадськими організаціями було обговорено проєктні ініціативи, спрямовані на забезпечення психосоціальної підтримки населення в кризових ситуаціях, розширення послуг у сфері турботи про психічне здоров’я.

Світлана Приймак прозвітували про роботу Громадської організації «Чистий аркуш» в надзвичайних ситуаціях на території Олександрійського району та розповіла про ключові концепції соціальної роботи в 2024 році.

Роман Домбровський подякував громадським організаціям за активну співпрацю з питань запобігання та протидії насильству та протидії торгівлі людьми.

Прочитано 3 раз