Запрошуємо взяти участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2023»

У листопаді 2023 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023» — «Благодійність на захисті України».Національний конкурс «Благодійна Україна» (до 2012 року – конкурс «Благодійник року»),засновником та організатором якого є Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України»- це єдиний діючий загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних та волонтерських ініціатив в українському суспільному просторі, який.оголошено вже 17-й рік поспіль. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих доброчинців: благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром».

У конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи: бізнесові структури, благодійні та громадські фонди і організації, волонтери, громадські діячі та благодійники (бізнес та приватні особи), які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 01 січня по 31 грудня 2023 року. Участь у конкурсі безкоштовна. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі волонтери/благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-якінеурядові організації та фізичні особи (крім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій, які можуть виступати в якості заявників), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2023» — «Благодійність на захисті України» — 30 квітня 2024 року (включно). Уся інформація є на сайті: https://blagoukraine.org/. Лінк на оголошення про конкурс: https://blagoukraine.org/news/blagokonkyrs 2023-1980.html.

Додаткову інформацію про конкурс при потребі можна отримати на його офіційному сайті www. blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний
тел. (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs@blagoukraine.org. Фейсбук-сторінка конкурсу «Благодійна Україна» — https://www.facebook.com/BlagodijnaUkraina.

Прочитано 0 раз