Засідання комісії з питань захисту прав дитини

15 лютого, в приміщенні Олександрійської районної військової адміністрації за участі заступників начальника райвійськадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь члени комісії та запрошені.

На комісії були розглянуті заяви громадян Попельнастівської громади про створення на базі їх родини прийомної сім’ї та влаштування в сім’ю трьох дітей та заяви прийомних батьків Приютівської громади про вибуття з прийомної сім’ї прийомної дитини та припинення функціонування прийомної сім’ї.

Також розглянуто заяву прийомної матері з Великоандрусівської громади про вибуття з прийомної родини повнолітньої вихованки в зв’язку з досягненням повноліття.

Під час комісії заслухано річні звіти про стан утримання та виховання дітей в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу Приютівської, Попельнастівської та Великоандрусівської громад за 2023 рік.

На порядку денному також розглянуто питання щодо функціонування дитячих будинків Онуфріївської та Приютівської громад, протягом 2023 року.

За результатами засідання прийнято компетентні, виважені рішення та надані відповідні доручення.

Прочитано 4 раз