Заступник начальника Олександрійської РВА взяв участь в обласному форумі “Реформа харчування: виклики, досягнення, перспективи”

Заступник начальника Олександрійської районної військової адміністрації Роман Домбровський взяв участь в обласному форумі “Реформа харчування: виклики, досягнення, перспективи”.

Мета проведення форуму – підготовка громад та закладів освіти до реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року. Також мета форуму – мотивація до реалізації наступних етапів впровадження системи реформи шкільного харчування, розпочатої за ініціативи Першої леді України.

У відкриті форуму взяли участь начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, експертка напрямку впровадження Стратегії реформ шкільного харчування по напряму взаємодії центральних органів виконавчої влади з обласними органами влади і місцевого самоврядування Леся Марталішвілі.

З вітальним словом до присутніх звернулась перша леді Олена Зеленська. “Зараз, під час війни, нагодувати корисно та якісно не менш важливо, ніж зігріти чи побудувати укриття. Все це – частина безпеки та наснаги дітей. Саме від вас – від громад та мешканців, місцевого керівництва та керівництва шкіл – залежатиме, чи стануть такі важливі зміни реальністю. Чи зможемо ми разом забезпечити нашим дітям однаковий доступ до поживної та якісної їжі і в маленькому селі, і у великому місті”.

Учасники заходу обговорили актуальні питання, пов’язані з удосконаленням процедури закупівель, вибором нових моделей харчування, контролю якості харчування дітей, модернізацією харчоблоків та інші аспекти реформи. Також мова йшла про забезпечення закладів освіти достатнім штатом кваліфікованих працівників, адже це основа до успішної реалізації реформи.

Прочитано 0 раз