Заступник начальника Олександрійської РВА Валерій Больбот взяв участь у семінарі з енергонезалежності

У Долинській громаді під головуванням заступника начальника Кіровоградської ОВА Юрія Миколаєнка відбувся навчально-практичний семінар з енергонезалежності та ефективного залучення інвестицій у розвиток громад. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів ОВА, очільники територіальних громад, аграрії області та підприємці.

Керівники структурних підрозділів Кіровоградської ОВА детально розповіли учасникам семінару, як покроково спланувати та реалізувати проєкти з енергоефективності та про альтернативне енергозабезпечення в аграрному секторі. Очільники громад, своєю чергою, поділилися досвідом успішної реалізації проєктів із залученням інвестицій та грантових коштів на розвиток територій, серед яких і енергоефективні проєкти, де застосовується відновлювана енергія.

«Ситуація, в якій опинилася наша держава через повномасштабну війну, вимагає від нас консолідації всіх зусиль задля забезпечення енергетичної ефективності та незалежності. Саме ці питання є ключовими для належного функціонування територіальних громад, забезпечення життєдіяльності населення та зміцнення національної безпеки в умовах війни», – зазначив заступник начальника Кіровоградської ОВА Юрій Миколаєнко.

 

Прочитано 0 раз